Reforma systemu opieki zdrowotnej – pogląd republikański cd

Nie zgadzam się z tym podejściem. Opieka zdrowotna to jedna szósta naszej gospodarki – tak wielka, jak cała brytyjska gospodarka. Ustawodawstwo, które rozważa Kongres, będzie miało wpływ na każdego Amerykanina, na każdym poziomie zdrowia i na każdym etapie zatrudnienia. Kiedy debata się rozpoczęła, zainteresowani prawodawcy obu stron ustalili poziomy odniesienia, które nie miały sensu: reforma systemu opieki zdrowotnej powinna obniżyć koszty składek, zmniejszyć deficyt i odpowiednio zakręcić krzywą kosztów. Rachunki przed Kongresem nie robią żadnej z tych rzeczy. Nie jest za późno, aby się cofnąć i zacząć od nowa. Jeżeli obie strony mogą odłożyć na bok pewne filozoficzne różnice i ponownie skupić się na zasadach, które doprowadziły nas do stołu kilka miesięcy temu, możemy wprowadzić reformę opieki zdrowotnej, która poprawia jakość życia tych Amerykanów, którzy cierpią w obecnym systemie, a to nie obniżać jakość życia dla wszystkich innych.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Informacje finansowe i inne ujawnienia dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0911111) został opublikowany 18 listopada 2009 r. O godz.
Author Affiliations
Senator Grassley, republikański Iowa, jest członkiem rangi i byłym przewodniczącym Senackiej Komisji Finansów, która ma jurysdykcję nad większością federalnych programów opieki zdrowotnej.

Materiał uzupełniający
Powołując się na artykuły (5)
Zamknij Cytowanie artykułów
[przypisy: usg jamy brzusznej olsztyn, przepona wolna, elisabetta franchi allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: elisabetta franchi allegro przepona wolna usg jamy brzusznej olsztyn