Konsekwencje „nie” cd

W 2009 roku 20% nieubezpieczonych dorosłych zużyło wszystkie lub większość oszczędności, płacąc rachunki medyczne. Gdy wielu osobom brakuje ubezpieczenia, dostęp do opieki jest zagrożony. Ekonomista z Uniwersytetu Pensylwanii, Mark Pauly i jego współpracownicy, odkryli, że w społecznościach o wysokim odsetku osób nieubezpieczonych ubezpieczeni częściej niż osoby z innych krajów mają trudności z uzyskaniem potrzebnej opieki i są niezadowoleni z opieki, jaką otrzymują.1 W takich społecznościach , służby ratunkowe są napięte, dostęp do opieki urazowej jest ograniczony, a coraz większa liczba specjalistów nie chce przyjmować zgłoszeń do szpitala.
Jeśli państwa zmniejszą swoje programy Medicaid, gdy skończy się finansowanie ARRA, opieka nieopłacona gwałtownie wzrośnie. Obciążenie, jakie ten wzrost będzie nakładał na pracowników służby zdrowia, będzie większe niż to, które mogą ponieść. Jeśli wiele klinik i szpitali bezpieczeństwa zamknie drzwi, pacjenci, którym te instytucje służą, nie będą mieli gdzie pójść. Kiedy znajdą się w prywatnych oddziałach ratunkowych szpitala i szpitalnych łóżkach, może to spowodować zamknięcie dodatkowych obiektów. Dostęp do opieki będzie zmniejszony zarówno dla ubezpieczonych, jak i nieubezpieczonych.
Głosowanie o status quo może być politycznie kuszące, ale nie powstrzyma ciągłej erozji zasięgu w Stanach Zjednoczonych. Autorzy raportu IOM z 2009 r. Byli szczerzy: Nie ma dowodów – napisali – sugerujących, że trendy powodujące utratę ochrony ubezpieczeniowej odwrócą się bez uzgodnionego działania. Sześć lat temu, komisja IOM ds. Konsekwencji Uninsurance była równie bezpośrednia.2 Zalecił , aby prezydent i Kongres opracowali strategię osiągnięcia powszechnego ubezpieczenia i ustanowienia zdecydowanego i wyraźnego harmonogramu, aby osiągnąć ten cel do 2010 roku. Termin ten jest krótszy niż 2 miesiące.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Opinie wyrażone w tym artykule są opiniami autorów i niekoniecznie odzwierciedlają opinie Emory University lub Institute of Medicine.
Ujawnienia finansowe i inne udostępniane przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp0910138) został opublikowany 18 listopada 2009 r. O godz.
Author Affiliations
Z Emory School of Medicine, Atlanta (ALK); i Chevy Chase, MD (LSL). Dr Kellermann zaopiniował komisję IOM w sprawie konsekwencji nieubezpieczenia w latach 2001-2004; Pan Lewin przewodniczył komisji IOM w sprawie statusu ubezpieczenia zdrowotnego i jego konsekwencji w latach 2008-2009.

Materiał uzupełniający
[więcej w: nfz szczecin kolejka do sanatorium, olx iława, pies boo cena allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: nfz szczecin kolejka do sanatorium olx iława pies boo cena allegro